top of page

אורית בן יצחק, משב רוח מרענן הופעה נהדרת חומר מקורי, נוגע קול נפלא, סיפור חיים ״יש מישהי בבית״. נהדר. ממליץ בכל פה.

דורון אור

היה קסום. פגשנו אשה חכמה ויצירתית! מה שמראה שאם יש לך חלום פשוט לך והגשם אותו !! לבטא, לשתף, ליצור – מהות החיים!!! בהצלחה אורית יקרה !!!!

איילת לקט קינן

אורית מגישה מופע יחיד ייחודי, כישרונית, וירטואוזית, נוכחת, נבונה, אינטליגנטית, רגישה, אמיצה, נוגעת בבטן הרכה ומתבלת את סיפור חייה בהומור ובשנינה. סופר יצירתית, מוזיקאית ברמה מאוד גבוהה, יוצרת תקשורת בקליק עם הקהל שלה, והכל זורם מליבה הרגיש בהרמוניה. יישר כוחך יקירה. היה קסם באוויר והמון הנאה.

הילה אורי לב

אורית זמרת ויוצרת נפלאה נוגעת בנושאים שנוגעים בכולנו גברים כנשים ומתייחסת למרקם העדין ביחסים בין גבר לאישה.

ספי ארגון

את מדהימה, רהוטה, מקצועית, איכותית, שנונה, מוזיקאית, יוצרת... מה עוד ?

מחכה למופע הסלון הבא וממליצה בכל פה להזמין אותך. תודה.

עטליה אוברמן

לא יכולה לישון. חזרתי הרגע מאחת ההופעות המעניינות והמרגשות ביותר שראיתי בזמן האחרון. עדיין מעכלת את מה שחוויתי. מופע ביתי (זה הכי טרנדי שיש) של אומנית, יוצרת, מוסיקאית מוכשרת בטירוף בשם אורית בן יצחק. אני מכתירה אותה כגירסה הנשית של ״שלומי שבן״. ולא פחות מכך.

אורית כותבת את הטקסטים והשירים, מלחינה, שרה, מנגנת, ומופיעה במופע אישי, פרטי אבל הכי נוגע עם הנושאים שרלוונטיים לכולנו (הגשמה עצמית, יחסים בין גברים ונשים, חלומות, התפכחות מחלומות – בקיצור ״החיים״). שעה וחצי של הופעה המשלבת שירים וסיפורים שמעבירים אותך בין צחוק ובכי והזמן טססססס, מה שבכלל לא טרוויאלי במופע עם שירים לא מוכרים.

בקיצור, תחבבו את העמוד שלה ותתעדכנו איפה מתקיים המופע הכי הכי שווה שמסתובב בין הבתים ונכנס ישר ללב.

יעל לפטמן

אתמול הייתי במופע סלון של אורית בן יצחק. כתיבה ולחנים של אורית. שירים אישיים, מצחיקים, נוגעים, קול עמוק וסיפורים יפים שנוגעים ישר בלב. ממליצה מכל הלב, מופע סלון אצלכם בבית לחברים, משפחה שאתם אוהבים ורוצים להעניק. חוויה שלא כדאי לפספס!

ענת רוזנברג

היי אורית! אתמול חוויתי חוויה יוצאת דופן נהנתי מכל רגע בה, תודה רבה על הפתיחות, על השיתוף בסיפורים ובחוויות שלך שבקלות הצלחתי להתחבר, תודה על הקול המדהיםםם שלך, על הדרך היצירתית שבחרת בה להעביר את הכל, מומלץ בחום רב! (אותי את תפגשי שוב- בטוח) שרק תצליחי!!!​

ענבל אלקריף

היי אורית, שמחה על ההמלצה החמה שקיבלתי ושמחה שהגעתי ופגשתי אותך ואת המופע הנפלא שלך שבחרת להעביר דרך השירים שמספרים את סיפור חייך בכתיבה נהדרת וקול מרגש. תמשיכי ללכת עם האמת שלך ולהוות השראה לקהל שצופה בך. תצליחי!

אורלי אסולין

אוריתי יקרה. נכנסת לכולן וכולם ללב. ריגשת את כולם במופע המיוחד כל כך ובקולך הנעים והצלול. חיוך הציף את פניך ומיגנט את כול הנוכחים שלא מפסיקים להודות ולשבח. היה בוקר מושלם. אני כבר חושבת על הסיבה הבאה שיכולה להביא אותך לאיזורינו. כי אני…. עדיין לא שבעתי. רוצה עוד ועד. אותו הדבר או דברים נוספים. אבל באותה מתכונת ובאותו מינון. פשוט מושלם. חיבוק גדול והצלחה רבה בהמשך הדרך.

אירית ליבה

bottom of page